Taze Bir Başlangıç

Uzun zaman önce buraya yazmayı, blogu güncel tutmayı bırakmıştım. Zaten her telden içeriğiyle amacı belirsiz blog haline gelmişti. Ben de tüm içeriği filtresiz temizlemeye karar verdim. Hayatta da “geçmişi sil” diye bir seçenek olsa diye düşünerek. Geçmişe bir sünger çektim diye özetleyebilirim.

Neyse adına “Taze Bir Başlangıç” dediğim bu ilk yazımla blog dünyasına geri dönüyorum. Hayatımda henüz taze bir başlangıç yaptığım falan yok esasında, sadece blogla ilgili bir başlangıçtan bahsediyorum. Bir süredir bazı alışkanlıklar kazanmak için uğraşıyorum, blog tutmak da bunlardan birisi olacak.

Bundan sonra pek fazla geçmişten değil, geleceğe dair düşüncelerimi, hayallerimi, planlarımı paylaşacağım. Bazen işimle, teknolojiyle kafanızı şişireceğim, bazen de ailemle, hayatımla ilgili şeyler olacak. Tabi bir aksilik çıkmaz da yazı yazmayı bir alışkanlığa dönüştürebilirsem. Her gün bana “bugün bloguna ne yazdın?” diye hatırlatan bir alarm bile kurdum. Amacım günlük tutmak değil, kafamın içindeki seslerden bazılarını sizlere de dinletmek. Geri bildirimler almak üzere fikirlerimi, planlarımı paylaşmak istiyorum.

Neyse, ilk yazı için bu kadar laf yeterlidir. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir